Rabattavtaler

Rabattavtaler for medlemmer

Som medlem av Norsk Land Cruiser klubb får du rett til å benytte deg av alle rabattavtalene klubben har forhandlet seg fram til hos firmaer/bedrifter nevnt nedenfor.
Alle medlemmer har medlemskort og dette må ha årets kvitteringsoblat påklistret for å få
brukt rabatten. Er du ikke medlem kan du melde deg inn her: medlemsregister

Firma/foretning Rabatt Info
Mekonomen Blaker Bil Inntil på deler ved service, 15% på mekonomen deler, se rabattavtale Tlf.:965 08 029 blakerbil.no
Dekkomsetning i Evje Opp til 50% rabatt på dekk Tlf.:37 93 39 19 v. Kjell Ove
Safe Bil AS Kommer ny avtale www.ciservice.no
Toyota Harila Alta as  10% rabatt på arbeid og 15% på deler mot fremvisning av medlemskort  http://www.harila.no/
BG Nor AS 15 % på OME, priser på Warnprodukter etter nærmere avtale,
minimum 15% rabatt på lagerførte varer.
Ingen ekstra rabatter på tilbudsvarer.
http://www.bgnor.com/
Toyota Hell Bil AS. Alle avdelinger Se detaljer her www.hellbil.no
Skovgård Dekkteam Minimum 40% på dekk og felg, 20% på olje og 15% på service Tlf.:73 90 47 10
Arctic Trucks Klubbtilbud ved arrangementer www.arctictrucks.no
Toyota Romerike A/S 15% På deler. Medlemskort må vises www.toyotaromerike.no/
Funnemark Kongsberg AS 20% På noen varer. Medlemskort må vises www.funnemark.no
Toyota Fredrikstad – Gustavsen Auto AS 15% På deler. Medlemskort må vises fredrikstad.toyota.no
Toyota Sulland Gjøvik AS. 20% på originale Toyota deler. 20% på verkstedarbeidet.
50% på dekk fra Continental og Autogrip (Yokohama, Kumho og AG),
40% på dekk fra Nokian.
Medlemskort må vises
www.gjovikauto.no
Tlf.:61 14 07 00
Riis Bilglass Se detaljer her www.riis.no
Harila Tromsø AS 15% på deler
10 % på arbeid Se Harila
harila.toyota.no
Tlf.:77 67 98 00
Jæger 10% På originaldeler.
Medlemskort må vises. Kontantkonto Norsk Land Cruiser Klubb.
jaeger.toyota.no/
Hellanor 20% i Hellanor butikker. Medlemskort må vises. www.hellanor.no
Karosseri Grossisten 20% Medlemskort må vises www.karosserigrossisten.no
Tlf.:67 90 11 01
Meca 15-35% Rabatt. Medlemskort må vises www.meca.no
Wuerth Medlemskort må vises. Se avtale: wurt www.wuerth.no
Tlf.:464 01 500
Norsk Offroad teknikk 10-35% avhengig av hvilken produktgruppe. Safari snorkler og Rhino rack 5% www.norskoffroadteknikk.no
Tlf.:37 16 24 20
Dekk1 Opptil 50% rabatt. Medlemskort må fremvises. www.dekk1.com
Toyota Drammen 15% på orginaldeler, Medlemskort må fremvises. drammen.toyota.no
Tlf.:32 23 46 00
Bergen Batteri Service AS 40 % rabatt på prisliste, mot medlemskort. www.bergenbatteri.no
Tlf.:55 20 80 80
Torshov Bilrekvisita Fordelskort må utstedes, husk å ta med medlemskort for registrering. www.torshovbil.no
Sven Aas Elektro-Diesel AS  Opptil -15% rabatt på slitedeler til bil, batterier og lysutstyr fra våre hovedleverandører. Gjelder ikke byttedynamo og startere! www.sjekkpunkt.no
Toyota Ramstad Bil AS Opptil 18% på deler, 45% på dekk mot medlemskort www.ramstadbil.no
Tlf.:69 89 53 00
Gytis AUTEK 15% Se detaljer www.gytisautek.no
Tlf.:98208239
Vestfold Antirust / Buskerud Antirust 200kr på Oljebehandling til nlck medlemmer www.vestfoldantirust.no
Tlf.:33 33 25 99
Dybvik-trading.no
www.ekstralys.no
15% på Xenon og LED www.ekstralys.no
Tlf.:9777 8000
Dekkmann Vaiabel rabatt se Dekkmann_avtale www.dekkmann.no
Toyota Horten-Tønsberg AS 15% på deler og 10 % på arbeid (mekanisk arbeid, lakk og karosseri), mot fremleggelse av medlemskort.
Samarbeidsavtale – Toyota Horten-Tønsberg AS
www.toyota-vestfold.no
Kepler Bilservice
 Kepler har gleden av å tilby dere 15% til 25% rabatt våre tjenester. Se mer her: Kepler – Rabattavtale  www.bilpleiegruppen.no
www.kepler.no
Euro4x4Parts
 vi gir 10% rabatt til NLCK medlemmer, må bestilles til micky@euro4x4parts.com, medlemsnummer må oppgis. http://www.euro4x4parts.com/
http://www.euro4x4parts.com/